Nabídka stáže pro matingy v Silicon Valley

informace přímo od Michala Mrázka - studenta matingu
Nabídka stáže pro matingy v Silicon Valley

Michal Mrázek, student matingu, který je v tuto chvíli na stáži v Silicon Valley, zprostředkoval svým spolužákům nabídku stáže. Zde je Michalův podrobnější popis, čím se na stáži zabývá on a jeho popis nabízené pozice, která je vhodná pro studenty magisterského stupně a doktorandy:

„…Co se týče práce samotné, tak jsem se tu zdokonalil v mnoha oblastech, které se učí spíše na IT školách tipu linux, git, jira, testování... Ale nejvíce radost mi udělalo, když jsem mohl použít svoje znalosti z matingu a navrhnul vylepšení pro naší implementaci chi2 testu: počítání p-value pomocí Monte Carla ve Sparku.

Pobočka Bosch v Sunnyvale aktuálně hledá nové stážisty na pozici podobnou té, kterou jsem tu vykonával já. Hlavním požadavkem je znát alespoň základy Pythonu a analýzy dat. Z mojí zkušenosti můžu říct, že je to pro matinga zvládnutelné a je zde možnost naučit se spoustu (opravdu spoustu) moderních technologii, se kterými se student běžně v akademické sféře nepotká. Kolegové upřednostňují pro studenty z Evropy délku trvání stáže alespoň 6 měsíců a nástup v podstatě ASAP. To může znamenat pro většinu studentů nutnost prodloužení, ale můžu říct, že to rozhodně stojí za to :-)

...Budu rád, když budete sdílet moji nabídku. Cílovou skupinou jsou především magisterští studenti a doktorandi se zálibou ve statistice. Pokud by někdo měl zájem, může se ozvat přímo mě na michalmrazek9@gmail.com (161568@vutbr.cz) a já danému studentu/studentce můžu říct víc a spojit s kolegy ze Silicon Valley…“

A zde je oficiální nabídka popisované pozice.

Tradiční podzimní vycházka

sobota 17. listopadu v 9:30 od zastávky tramvaje Nemocnice Milosrdných bratří