Studentka Matematického inženýrství jako dobrovolnice pomáhá vzdělávat chudé děti v Angole

Studentka Matematického inženýrství Anna Ambrozková jako dobrovolnice pomáhá vzdělávat chudé děti v Angole.

Mezi bakalářským a magisterským studiem odjela do Afriky a její mise se po 10 měsících zvolna chýlí ke konci.

Podrobnější informace o tom, kdo jsou její studenti, jaké předměty a v jakém jazyce vyučuje, se dočtete v článku "Ve třídě má padesát dětí a učí v portugalštině, kterou ještě nedávno neuměla. Afrika přesto předčila má očekávání, tvrdí studentka VUT", který je publikován ve zprávách z VUT v sekci Lidé.

Poznámka:
Svým spolužákům (a nejen jim) poslala Anička na jaře pozdrav v dopisu, který je připíchnutý na nástěnce Ústavu matematiky v 18. patře.

Tradiční podzimní vycházka

sobota 17. listopadu v 9:30 od zastávky tramvaje Nemocnice Milosrdných bratří