Druhý ústavní turnaj ve fotbálku

Petr VAŠÍK
Začátek turnaje bude 17.10. v 17:00

Zdravíme všechny fanoušky matematiky a milovníky sportu!

Je nám ctí vás pozvat na druhý ústavní turnaj ve fotbálku. Minulý rok po těsném souboji zvítězili třeťáci (nynější čtvrťáci, na fotce je ambiciózní tým letošních druháků) ale letos může vyhrát kdokoliv.

Začátek turnaje bude 17.10. v 17:00 a hrát se bude na fotbalovém hřišti na Purkyních (umělá tráva s pískem), přičemž konec bude záviset na počtu přihlášených týmů (nejpozději v 8 hodin). Každý tým se musí skládat z minimálně 6 hráčů (hraje 5 + gólman).

Přihlášky týmů posílejte na email 248208@vutbr.cz (Martin Helešic).

Přihláška musí obsahovat jméno kapitána a ročník, který bude jeho tým reprezentovat.

Turnaj samozřejmě není limitován pouze pro studenty a budeme velice rádi, když vlastní tým vytvoří doktorandi i pedagogové.

Pokud někteří z vašich spolužáků/spolupracovníků nemohou hrát, tak se je nebojte vzít s sebou, ať vytvoříme zase tak příjemnou atmosféru jako minulý rok. A ano i letos se po fotbálku půjde společně do hospody, oslavit naše sportovní výkony a zacelit rány.

Věříme, že se sejdeme v co největším počtu!

Váš fotbalový výbor.