Literární cena pro našeho absolventa

Jan Horníček získal Literární cenu Knižního klubu za svou knihu Čarostřelec

Jan Horníček absolvoval Matematické inženýrství v roce 2014, poté 2 roky studoval doktorský program Aplikovaná matematika. Momentálně je učitelem matematiky na střední škole v Hradci Králové.

Za svou knihu Čarostřelec získal v těchto dnech Literární cenu knižního klubu. Oceněnou práci vybírá odborná porota složená ze spisovatelů, literárních kritiků, publicistů a knihkupců. Čarostřelec uspěl v konkurenci 86 zaslaných prací.

Rozhovor s Janem Horníčkem nejen o jeho lásce k beletrii, historii, ale i k matematice si můžete poslechnout v archivu Hovorů na ČR Plus.

Ohlasy na ocenění v médiích:
Literární cenu Knižního klubu obdržel Jan Horníček (Týden.cz)
Aktuální ročník (Knižní klub)
Čarostřelec získal Literární cenu Knižního klubu (Novinky.cz)
Literární cenu Knižního klubu získal Jan Horníček. Uspěl jeho Čarostřelec (iDnes.cz)

7:30 v Dobrém ránu

prof. Miloslav Druckmüller bude hostem Dobrého rána v pátek 2.10. v cca 7:30

Soutěž SCUDEM - listopad 2020

Soutěž v modelování pomocí diferenciálních rovnic pro tříčlenné týmy třeťáků a tříčlenné týmy magisterských studentů
Autorem článku je Zdeněk OPLUŠTIL