Pokyny a informace pro studenty závěrečných ročníků

pro ak. rok 2020/21

Časový plán FSI VUT v Brně:

Výčet termínů důležitých pro závěrečné ročníky:

• do 31. března přihlášky ke studiu navazujícího magisterského studijního programu (NMSP), viz Směrnice děkana č. 7/2020 "Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu v navazujících magisterských studijních programech v akademickém roce 2021/2022" (ze dne 26. 10. 2020)
  • do 30. dubna přihlášky ke státní závěrečné zkoušce
  • 10. května - 4. června zkouškové období (examination period)
  • 10.  a 11. května obecná část přijímací zkoušky do NMSP z matematiky, fyziky a obecné mechaniky (náhradní termín 18. 5.), obecná část je prominuta v případě, že vážený studijní průměr je nejvýše 2,60
  • do 21. května odevzdání závěrečných prací (submitting of Master's theses)
  • posudky nejpozději 3 dny před státní závěrečnou zkouškou (reviews)
  • do 31. května přihlášky do doktorského studia, viz Směrnice děkana č. 1/2021
  • 1.-18. června oborová část přijímací zkoušky do NMSP, oborová část je studentům bakalářského studia programu Matematické inženýrství prominuta ředitelem Ústavu matematiky. Uchazeči z jiného oboru, z jiné fakulty nebo jiné univerzity budou posuzováni individuálně.
  • státní závěrečné zkoušky (SZZ) (řádný termín) (final state exam)
    • úterý 22. června - bakalářské
    • čtvrtek 24. června - magisterské
  • promoce bude možná pouze pro absolventy magisterského studia (graduation)